Žurnālisti čempionu titulu prognozē “Riga FC”

Latvijas sporta žurnālisti izteikuši savas prognozes jaunajai “Optibet Virslīgas” sezonai. Čempionu godā mediju pārstāvji visbiežāk piesauc “Riga FC”, bet par tuvākajiem konkurentiem tiek uzskatīta valsts čempione RFS un “Liepāja”. 

Lielākā žurnālistu daļa savas prognozes iesniedza vēl līdz “Optibet Virslīgas” sākumam, taču prognožu konkursā piedalīsies arī tie, kuri vietu sadalījumu prognozēja līdz otrās kārtas sākumam.

Arī šogad mediji par galvenajiem “Optibet Virslīgas” favorītiem uzskata “Riga FC”. Šis klubs starpsezonā parakstīja līgumu ar Eiropā labi zināmu treneri Torstenu Finku. Arī rīdzinieku sastāvs izskatās visnotaļ iespaidīgi.

Otrajā vietā žurnālisti visbiežāk piesauc čempioni RFS, kas starpsezonā kļuva jaunāka un zaudēja vairākus pamatsastāva spēlētājus, ieskaitot aizvadītā gada labāko “Optibet Virslīgas” futbolistu Tomašu Šimkoviču.

Trešā pozīcija tiek prognozēta “Liepājai”, taču no tās tikai pavisam nedaudz atpaliek vicečempione “Valmiera FC”. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, šoreiz balsojumā nav vērojams izteikts pastarītis.

Šogad tradicionālajā biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” organizētajā pirmssezonas prognožu konkursā piedalījās 26 mediju pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem un medijiem.

2020. gadā TVNET žurnālists Raimonds Ozoliņš spēja perfekti prognozēt galīgo vietu sadalījumu “Optibet Virslīgas” tabulā pat neskatoties uz to, ka prognozes tika izteiktas vēl pirms pandēmijas sākuma. 2019. gadā visprecīzāko prognozi izteica žurnālists Kristiāns Girvičs. Tikmēr 2021. gadā uzvarētājs netika noskaidrots, jo lielam skaitam žurnālistu prognozes bija identiskas.