“Virslīga Forum” pieredzē dalīsies Lietuvas Basketbola līgas izpilddirektors

Jau 27. maijā Rīgā “Splendid Palace” norisināsies starptautisks sporta forums “Virslīga Forum”, kurā piedalīsies un pieredzē dalīsies arī Lietuvas Basketbola līgas izpilddirektors Justins Ļaudinsks. 

Viņš būs viens no daudziem sporta nozares ekspertiem un profesionāļiem, kuri dalīsies savā pieredzē un diskutēs par sporta attīstības iespējām reģionā. Foruma laikā notiks gan lekcijas, gan paneļa diskusijas, kurās sev interesējošus jautājumus varēs uzdot ikviens klātesošais. “Virslīga Forum” būs interesants ikvienam – gan sporta līdzjutējiem, gan nozares profesionāļiem.

“Mana prezentācija sauksies “How to break through for a small market sports league”. Runāšu par to, ka esam nacionālā mazā tirgus līga. Neesam un nekad nebūsim tik globāli kā NBA. Salīdzinot ar “LaLiga” mēs esam ļoti maziņi, taču arī mums ir savi sasniegumi ar kuriem lepojamies. Ņemot vērā visus apstākļus Baltijas valstīs kopumā esam izveidojuši labu basketbola aparātu, kurš veiksmīgi strādā.

Foruma laikā pastāstīšu par to, kādi stratēģiskie soļi Lietuvas Basketbola līgai ļāva sasniegt esošo rezultātu, kā arī pasniegšu divas iespējamās stratēģijas, kuras vietējām līgām varētu palīdzēt izsisties vēl vairāk. Viens no šiem variantiem būs ļoti strīdīgs un domāju, ka cilvēkiem tas varētu būt ļoti interesanti”, – par gaidāmo vizīti “Virslīga Forum” stāstīja J. Ļaudinsks.

“Ar nepacietību gaidu šo forumu. Tajā vēlos ne tikai dalīties Lietuvas Basketbola līgas pieredzē, bet arī pats mācīties, uzzināt kaut ko jaunu un izveidot jaunus kontaktus. Rīgā ieradīsies svarīgi sporta nozares cilvēki, ar kuriem būs interesanti iepazīties un uzklausīt viņu stāstus. Tāpat būs interesanti klātienē vērot Rīgas derbiju. Neesmu biežs viesis futbola spēlēs, bet pieredze vienmēr ir bijusi ļoti pozitīva,” – apgalvoja J. Ļaudinsks.

Šāds vērienīgs starptautisks sporta forums Latvijā norisināsies pirmo reizi. Bez Lietuvas Basketbola līgas tajā piedalīsies un pieredzē dalīsies Spānijas “LaLiga”, Eiropas Futbola līgu asociācijas un pašmāju sporta nozares pārstāvji. Forums 27. maijā notiks Rīgā “Splendid Palace”. Biļetes un visa informācija pieejama www.virsligaforum.lv.