“Virslīga Forum” piedalīsies arī Nīderlandes “Eredivisie” spēlējošais R. Uldriķis

Nīderlandes augstākās futbola līgas ”Eredivisie” kluba “Cambuur” latviešu uzbrucējs Roberts Uldriķis 27. maijā Rīgā piedalīsies starptautiskajā forumā “Virslīga Forum”, kur dalīsies savās domās paneļdiskusijā par Latvijas Virslīgu. 

24 gadus vecais Latvijas izlases futbolists aizvadīja spožu sezonu Nīderlandes spēcīgākajā futbola līgā, kur 21 spēlē izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem. Iepriekš viņš vairākas sezonas spēlēja pazīstamajā Šveices klubā “Sion”, bet pirmos soļus profesionāļu futbolā spēra tieši Latvijas Virslīgā pārstāvot “Mettu”, bet vēlāk pārcēlās uz RFS.

“Man Virslīga noteikti kalpoja kā labs atspēriena punkts tālākai karjeras virzībai uz augšu. Sevi jaunā vecumā labi pierādīju “Mettā” un izdevās spert nākamo soli uz RFS. Tur bija jācīnās par vietu sastāvā, lai izdotos tikt vēl tālāk.

Uzskatu, ka Virslīgas čempionāts ir ļoti labs jaunajiem spēlētājiem, kur tiem ir visas iespējas sevi pierādīt, krāt pieredzi un minūtes, kas jaunā vecumā ir īpaši svarīgi. Šis forums noteikti būs ļoti interesants. Uzskatu, ka gan Virslīgas speciālistiem, gan futbola sabiedrībai ir jāņem labie piemēri no lielajām līgām, tādām kā “LaLiga”, Premjerlīga vai “Eredivisie”.

Pats spēlēju futbola zemē Nīderlandē un redzu, kā viss notiek šeit. Šāds pasākums un pieredzes apmaiņa noteikti palīdzēs vēl vairāk attīstīt Virslīgas čempionātu,” – pirms gaidāmā “Virsliga Forum” atzina viens no Latvijas labākajiem futbolistiem.

“Virslīga Forum” piedalīsies un pieredzē dalīsies Spānijas “LaLiga”,  Lietuvas Basketbola līgas, Eiropas Futbola līgu asociācijas un pašmāju sporta nozares pārstāvji. Forums notiks 27. maijā Rīgā “Splendid Palace”.

Forums tiks aizvadīts angļu valodā, taču būs pieejams sinhronais tulkojums latviešu valodā. Plašāka informācija par forumu un biļetes ir pieejamas oficiālajā mājaslapā www.virsligaforum.lv. Biļetes cena 25 eur. Foruma biļete dos iespēju apmeklēt arī lielo Rīgas derbiju “Skonto stadionā” starp “Riga FC” un RFS tās pašas dienas vakarā.

Foto: lff.lv