“Ultimate Champions” spēlē turpmāk arī “Optibet Virslīga” spēlētāji

“Latvijas Futbola Virslīga” ir uzsākusi sadarbību ar pasaulē labi pazīstamo web3 spēļu uzņēmumu “Unagi”. Turpmāk Virslīgas klubu spēlētāji ir pieejami populārajā Fantāziju spēlē “Ultimate Champions”.

Šī sadarbība notikusi ciešā sadarbībā ar Eiropas Futbola līgu asociāciju (European Leagues), bet bez Latvijas Virslīgas vienlaicīgi par daļu no “Ultimate Champions” kļuvušas arī Norvēģijas, Islandes un Somijas augstākās līgas.

“Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs: “Esam ļoti gandarīti uzsākot sadarbību jaunā sfērā web3. “Ultimate Champions” ir uz NFT pamata veidota Fantāziju spēle, kura futbola faniem ļaus iegūt unikālus digitālos īpašumus, kas ir saistīti ar viņu iemīļotām Virslīgas komandām un spēlētājiem.”

“Ultimate Fantasy” ir bezmaksas digitāla futbola fanu spēle, kurā ir oficiāli licencētas visu “Optibet Virslīgas” klubu spēlētāju kartiņas. Tās var iegūt, iegādāties un mainīt. Tev ir jāizveido iespējami spēcīgākā komanda un jāsacenšas ar draugiem un spēlētājiem visā pasaulē.

Jauno spēli vari izmēģināt spiežot ŠEIT.

Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC