Tradīcijas nemainās: R.Krollis atzīts par ”Sportland” apļa labāko jauno spēlētāju

Futbola žurnālistu un “Optibet Virslīgas” klubu galveno treneru balsojumā kārtējo reizi par apļa labāko jauno futbolistu atzīts pašreizējās čempionāta līdervienības “Valmiera FC” kapteinis Raimonds Krollis. Šādu godu viņš šosezon izpelnījies trešo reizi. 

Viens no spilgtākajiem Latvijas čempionāta uzbrūkošajiem spēlētājiem visas četras reizes triumfēja šajā balsojumā pagājušajā gadā, bet iesākto veiksmīgi turpina arī šosezon. Šajā nominācijā neviens cits futbolists nav uzvarējis jau praktiski divus gadus.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome trešā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus:

Raimondu Krolli (Valmiera FC)
Bruno Melni (FK Metta)
Emīlu Birku (Valmiera FC)
Kristeru Penkevicu (Valmiera FC)
Kristiānu Kaušeli (FK Tukums 2000/Telms)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju tika atzīts Raimonds Krollis.

Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ”Sportland”, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.

Foto: Jānis Līgats / Valmiera FC