“Tonybet Virslīga” klubu treneri kaujinieciski noskaņoti pirms gaidāmās sezonas

Šodien notikušājā “Tonybet Virslīga” sezonas prezentācijas pasākumā savus komentārus sniedza Virslīgas 10 klubu pārstāvji. Viņi pastāstīja par gaidāmās sezonas jaunumiem, ambīcijām un mērķiem. Šoreiz ierasties nevarēja tikai BFC “Daugavpils” galvenais treneris, kura vietā pasākumā piedalījās kluba vadītājs Nauris Mackevičs. Visu treneru īsi komentāri pieejami publikācijas turpinājumā. 

Viktors Dobrecovs, “Grobiņas SC/LFS” galvenais treneris: “Jāsāk ar to, ka jebkuram trenerim ir ļoti patīkami atgriezties uz lielās skatuves Virslīgā, lai smagi strādātu, augtu un parādītu rezultātu. Par gatavību runājot, par 70% mēs esam gatavi, 100% gatavība būs sezonas gaitā. Jāsaka, ka ažiotāža ir pilsētā liela ap komandu un visi ar nepacietību gaida pirmo sezonas spēli. Mūsu kā komandas uzdevums saglabāt fanos šo interesi visas sazonas garumā!”

Andris Riherts, FK “Metta” galvenais treneris: “Sveiciens ar jaunās sezonas sākumu, kārtējā sezona ir sākusies. Mūsu komandai šis ir īpašs gads, jo svinam pilngadību jeb 18 gadu jubileju un centīsiemies šajā īpašajā gadā priecēt līdzjutējus ar lieliskiem rezultātiem. Pirmssezonā jāuzteic Superkausa spēles atgriešana, ceru, ka tas nebūs tikai vienas sezonas, bet ilgtermiņa pasākums. Paldies Maksimam un Virslīgas komandai, ka turpina strādāt un, manuprāt, progresēt.”

Kristaps Dišlers, FK “Tukums 2000/Telms” galvenais treneris: “Apsveicu ar sezonas sākumu, patiess prieks redzēt tik daudz cilvēku šajā pirmssezonas pasākumā. Par komandas mērķiem runājot, noteikti gribam vēl biežāk atņemt punktus aizvadītās sezonas top 5 komandām un pats svarīgākais nosargāt vietu Virslīgā. Uzskatu, ka arī kopējais līgas līmenis aug un katra komanda, kas šobrīd ir līgā, uzlabo sniegumu spēli no spēles.”

Nauris Mackevičs, BFC “Daugavpils” ģenerāldirektors: “Daugavpils ir Virslīgā, Daugavpils ir Latvijā. Komanda jūtas labi pirms sezonas, ir patīkams satraukums, bez satraukuma futbolā un sportā neiztikt. Ļoti gaidu sestdienu un braucienu uz Jelgavu, kur aizvadīsim sezonas pirmo spēli. Runājot par sastāvu, tad izmaiņu ir daudz, galvenokārt mainīsies komandas līderi, jo daudzi no pagājušās sezonas līderiem devušies uz citiem klubiem. Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir attīstīt jaunos spēlētājus, lai tie iegūst rūdījumu profesionālajā futbolā.”

Valērijs Redjko, “FS Jelgava” galvenais treneris: “Pagājušajā sezonā finišējām augstajā sestajā vietā, gribas lauzt tos otrā gada stereotipus un negribas  nospēlēt sliktāk kā iepriekšējā gadā. Mums, kas esam gados jauna komanda, svarīgi jau no pirmās spēles iegūt pārliecību un to vairot spēli no spēles.”

Tamazs Pertija, FK “Liepāja” galvenais treneris: “Kā jau visas pretinieku komandas esam gatavi sezonai, kad sāksies čempionāts, noteikti spēlēsim citādāk kā pirmssezonā, jo oficiālas spēles ir ar citu atbildību. Mums komandā ir ļoti daudz jauni spēlētāji un ir jāizveido savstarpējā sapratne laukumā. Liepājā šosezon spēlēs divas komandas, kas samazinās izbraukuma spēļu skaitu. Noteikti uzteikšu arī kopējo līgas līmeni un katrai spēlei būs maksimāli jākoncentrējas.”

Jurģis Kalns, “Valmiera FC” galvenais treneris: “Pirmkārt, ceru šosezon uz skaistu futbolu un daudz skatītājiem tribīnēs. Par komandas gatavību runājot, tad galvenais ir ticēt sev un rezultāts neizpaliks. Sastāvā esam saglabājuši daudz spēlētājus no iepriekšējām sezonām.”

Filipe Almeida, FK “Auda” galvenais treneris: “Sākšu ar to, ka ir patīkami šodien šeit atrasties un būt daļai no šī čempionāta.  Jāmin, ka ir ļoti labs pirmais iespaids par Latviju, apkārt draudzīgi cilvēki un laikapstākļi ir labāki, kā mani brīdināja. Apmeklēju Superkausa spēli un varu teikt, ka vadošās Latvijas komandas ir ļoti meistarīgas. Gatavoju komandai, lai tā būtu konkurētspējīga ar šīm vadošajām komandām. Uzskatu, ka esam gatavi pirmajām spēlēm.”

Simo Valakari, “Riga FC” galvenais treneris: “Ievadā par Superkausu, iesākt sezonu ar trofeju ir lieliski. Manuprāt, laba ideja organizēt Superkausa spēli un ceru, ka tā kļūs par tradīciju, jo pirms sezonas ir svarīgi aizvadīt atbildīgu spēli. Komandas var spēlēt daudz pārbaudes spēles, bet oficiālas spēles ir tās, kas parāda komandas raksturu. Pirmssezonā redzēju daudzu Virslīgas komandu spēles un uzskatu, ka daudzām ir audzis līmenis. Līdz ar to čempionāts nav tikai cīņa par titulu starp RFS un “Riga FC”, bet ir jāgatavojas katrai spēlei ar maksimālu koncentrēšanos, lai nepazaudētu punktus.”

Viktors Morozs, RFS galvenais treneris: “Sveicu visus ar sezonas sākumu! Lai gan esam esošie čempioni, tas neko negarantē šajā sezonā un esam gatavi sevi pierādīt laukumā no jauna. Ļoti nopietni gatavojamies čempionātam un šobrīd domājam tikai par katru nākamo pretinieku. Pirmajā spēlē jātiekas pret FK “Auda”, daudz informācijas nav par komandu, bet ļoti nopietni gatavojamies pirmajam pretiniekam, lai jau piektdien sāktu čempionātu ar uzvaru.”