Prezentēta jaunā 2022. gada Latvijas futbola gadagrāmata

Jau nākamās nedēļas vidū “Jāņa Rozes” grāmatnīcās visā Latvijā un www.janisroze.lv sporta līdzjutējiem būs iespēja iegādāties jauno 2022. gada Latvijas futbola gadagrāmatu, kas pirmo reizi publiski tika prezentēta Virslīgas pirmssezonas pasākumā. 

Latvijas futbola gadagrāmata ir obligātā lasāmviela visiem futbola mīļiem. Pārskatāmā un ērtā veidā arī šogad sagaida īpaši detalizēta statistika, visu “Optibet Virslīgas” komandu gada apskati, klubu pārstāvju komentāri un viss, kas vien var būt aktuāls tiem, kas seko Latvijas futbolam.

Tās galvenais redaktors Kristiāns Girvičs Virslīgas jaunās sezonas prezentācijas pasākumā par to pastāstīja plašāk:

“Man ir liels prieks, ka tradīcijas turpinās un dienas gaismā ir nākusi jaunā Latvijas futbola gadagrāmata. Tās vērtība ar katru gadu tikai pieaugs, par to man nav nekādu šaubu. Kā jau ierasts, jaunas sezonas priekšvakarā Latvijas futbola cienītājiem ir sarūpēta grāmata par iepriekšējo mūsu futbola gadu. Turklāt 2022. g. Latvijas futbolā bija patiešām vēsturisks – valsts čempionu tronī pirmo reizi kāpa “Valmiera FC”, bet ilggadējais klubs “Auda” izcīnīja savu pirmo lielo balvu, triumfējot Latvijas kausa izcīņā.

Savukārt mūsu galvaspilsētas klubs RFS kļuva par Latvijas pirmatklājēju Eiropas Konferences līgas pamatturnīrā. Tāpat latviešu fanus iepriecināja arī valstsvienība un daudzsološus panākumus svinēja jauniešu izlases. Nu jau tradicionālajā futbola gadagrāmatā autoru kolektīvs ne tikai atskatās uz šiem īpašajiem notikumiem, bet ļoti punktuāli piefiksējis sezonas norises visās futbola jomās – sākot ar arvien progresējošo Latvijas Virslīgu un beidzot ar masveidīgo amatieru futbolu.

Labākajās tradīcijās līdzjutēju uzmanībai piedāvājam arī bagātīgu statistikas un ilustratīvo materiālu, lai mēs visi būtu pilnībā gatavi jaunās Latvijas futbola sezonas startam.”

Arī šogad grāmatas autoru kolektīvā ir sastopama liela daļa Latvijas zinošāko futbola žurnālistu, kas nelaiž garām svarīgākos notikumus Latvijas futbolā. Starp grāmatas autoriem ir Edmunds Novickis, Arkādijs Birjuks, Agris Suveizda, Miķelis Osis, Anatolijs Kreipāns, Ilvars Koscinkevičs, Raimonds Gekišs, kā arī futbola statistiķis Arnis Ērmanis un jau pieminētais Kristiāns Girvičs, kurš vienlaikus ir galvenais redaktors. Par māksliniecisko noformējumu rūpējas Baiba Barkāne

Grāmatnīcu plauktos jaunā gadagrāmata nonāks nākamās nedēļas vidū, par ko precīzāka informācija sekos “Optibet Virslīgas” sociālajos tīklos.