Piedalies populārajā “Virslīga Fantasy” spēlē un laimē lieliskas balvas

Futbola faniem arī šajā 2024. gada “Tonybet Virslīgas” sezonā būs iespēja parādīt savas prasmes iemīļotajā “Virslīga Fantasy” spēlē, kura norisināsies jau sesto gadu pēc kārtas. 

“Fantasy” spēles ir šobrīd viens no populārākajiem izklaides veidiem daudzu sporta veidu līdzjutējiem visā pasaulē. “Virslīga Fantasy” dod iespēju pārbaudīt intuīciju, veiksmi, menedžera prasmes un sacensties ne tikai ar futbola faniem visā Latvijā, bet arī privātajās līgās. Turklāt katram dalībniekam ir iespēja tikt pie ļoti vēr†īgām balvām.

Arī šogad apbalvoti tiks katras kārtas 3 labākie, bet īpaši jāizceļ, ka ierasti būs cīņa par galvenajām balvām sezonas kopvērtējumā, uzvarētājs laimēs ceļojumu divām personām uz “LaLiga” spēli, otrās vietas īpašnieks iegūs “PlayStation 5” spēļu konsoli,  bet trešajai vietai balvā “Sportland” dāvanu karte 300 eiro vērtībā.

Tikmēr kārtas uzvarētājs saņems “Sportland” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Otrās vietas ieguvēju sagaida futbola parka “Playoff Arena” pārsteigums, bet bronzas medaļniekam pienāksies pārsteiguma balva no “Tonybet Virslīga”.

Šajā sezonā tāpat kā iepriekšējā nebūs spēlētāju vērtību izmaiņas un bonusa punkti, kas ļaus ātrāk noslēgt spēļu kārtas un uzzināt savu rezultātu. Uzmanībai, kopvērtējums tiks skaitīts no 2. kārtas. Pirmajās divās kārtās visiem pieejami neierobežots transfēru daudzums. “Virslīga Fantasy” spēle jau ir pieejama visiem reģistrētiem lietotājiem.

SPIED ŠEIT UN PIEDALIES FANTASY