Piedalies jaunajā Virslīgas prognožu spēlē un laimē ceļojumu uz “LaLiga” spēli  

Jau šo sestdien 11. martā startēs ilgi gaidītā 2023. gada “Optibet Virslīgas” sezona. Aicinām piedalīties prognožu spēlē un laimēt lieliskas balvas!

Pagājušajā gadā dienas gaismu ieraudzīja jaunā Virslīgas mājaslapa, kurā sezonas izskaņā acīgākie līdzjutēji pamanīja iespēju prognozēt visu Virslīgas spēļu rezultātus.

Tomēr īstā prognožu spēles intriga sāksies tikai tagad, līdz ar jaunās 2023. g. sezonas sākumu. Jau tagad visiem tonybetvirsliga.lv reģistrētiem lietotājiem sadaļā “Prognožu spēle ir iespējams minēt gaidāmo Virslīgas spēļu iznākumus.

Kopvērtējuma līderi 11. jūnijā, neatkarīgi no tobrīd aizvadīto spēļu skaita, tiks pie vērtīgām Virslīgas pārsteiguma balvām, bet sezonas uzvarētājs laimēs ceļojumu divām personām uz futbola spēli sadarbībā ar “LaLiga”!

Jaunās spēles noteikumi ir ļoti vienkārši. Par precīzi uzminētu rezultātu tiek piešķirti 4 punkti, bet par uzminētu uzvarētāju un vārtu starpību – 2 punkti. Pareizi prognozējot uzvarētāju vai to, ka būs neizšķirts, spēlētājam tiks piešķirts viens punkts.

Jaunajā sezonā futbola līdzjutējiem būs pieejama arī daudzu iemīļotā “Virsliga Fantasy” spēle, kuras kopvērtējums tiks skaitīts no otrās kārtas. Tāpat ar Virslīgas klubiem ir iespējams spēlēt pasaulē slavenāko menedžerspēli “Football Manager 23”.

Spied ŠEIT un prognozē Virslīgas pirmās kārtas rezultātus!