Piedalies “Tonybet Virslīga” prognožu spēlē un laimē ceļojumu uz “LaLiga” spēli

Jau šo piektdien 8. martā startēs ilgi gaidītā 2024. gada “Tonybet Virslīga” sezona un arī šajā sezonā plānotas dažādas aktivitātes un izklaides iespējas futbola līdzjutējiem. Viena no tām arī šajā sezonā būs prognožu spēle ar balvu uzvarētājam braucienu uz “LaLiga” spēli.

Šajā sezonā saglabājam pagājušajā sezonā ieviesto tradīciju un turpinam Virslīgas līdzjutējiem piedāvāt piedalīties prognožu spēlē, prognozējot katras spēles rezultātu.

Prognožu spēle sāksies līdz ar jaunās 2024. gada sezonas sākumu. Jau tagad visiem tonybetvirsliga.lv reģistrētiem lietotājiem sadaļā “Prognožu spēle ir iespējams izdarīt prognozes par Virslīgas spēļu iznākumiem.

Kopvērtējuma līderi 17. jūnijā, neatkarīgi no tobrīd aizvadīto spēļu skaita, tiks pie vērtīgām Virslīgas pārsteiguma balvām, bet sezonas uzvarētājs laimēs ceļojumu divām personām uz futbola spēli sadarbībā ar “LaLiga”!

Prognožu spēles noteikumi ir ļoti vienkārši. Par precīzi uzminētu rezultātu tiek piešķirti 4 punkti, bet par uzminētu uzvarētāju un vārtu starpību – 2 punkti. Pareizi prognozējot uzvarētāju vai to, ka būs neizšķirts, spēlētājam tiks piešķirts viens punkts.

Spied ŠEIT un prognozē Virslīgas pirmās kārtas rezultātus!