Par Virslīgas labākajiem jūlijā atzīti M.Regža un T.Stipičs

Par “Optibet Virslīgas” jūlija labākajiem kļuvuši turnīra jaunpienācēju pārstāvji. Par labāko spēlētāju atzīts SK “Super Nova Salaspils” uzbrucējs Marko Regža, bet labāko treneri “Audas” harizmātiskais horvātu speciālists Tomislavs Stipičs. 

Vēl mēnesi iepriekš “Super Nova Salaspils” bija Virslīgas pastarīte ieņemot pēdējo vietu tabulā, taču trīs uzvaras pēc kārtas komandai ļāva atgriezties cīņā par palikšanu Latvijas futbola elitē. Šobrīd “Super Nova Salaspils” ir tikpat punktu kā “Mettai”, bet Jūrmalas “Spartakam” ir tikai par trim punktiem vairāk.

Šādi Salaspils komandas rezultāti nebūtu iespējami bez Marko Regžas labās spēles. Uzbrucējs jūlijā guva piecus vārtus, bet komanda svinēja divus panākumus četros mačos.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Fabrīss Ondoa (“Auda”), Alvis Jaunzems (“Valmiera FC”), Marko Regža (“Super Nova Salaspils”), Deniss Rakels (RFS) un Niangs (“Auda”)

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka par jūlija labāko futbolistu Virslīgā pārliecinoši atzīts 23 gadus vecais Marko Regža. Pirmo reizi par labāko treneri atzīts T. Stipičs, kura vadītā “Auda” Virslīgā ieņem piekto vietu un jūlijā demonstrēja lielisku sniegumu.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.