Par oktobra – novembra labākajiem atzīts “Valmiera FC” duets J.Kalns un R.Krollis 

Noslēdzoties 2022. gada “Optibet Virslīgas” sezonai “Valmiera FC” var priecāties ne tikai par pirmo reizi izcīnīto čempionu titulu, bet arī par kārtējām individuālām balvām. 

Līdzjutēju un mediju balsojumā par “Optibet Virslīgas” labāko treneri oktobrī – novembrī atzīts Jurģis Kalns, bet spēlētāju – Raimonds Krollis.

Oktobrī – novembrī “Valmiera FC” septiņās “Optibet Virslīgas” spēlēs izcīnīja četras uzvaras, kā arī trīs reizes cīnījās neizšķirti. Šie rezultāti komandai nodrošināja vēsturisko Virslīgas zeltu. R.Krollis šajā laikā izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Raimonds Krollis (“Valmiera FC”), Valerijs Lizunovs (“BFC Daugavpils”), Daniels Balodis (“Valmiera FC”), Alfuseinijs Džata (RFS) un Mankendā (“FK Liepāja”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka par mēneša labāko futbolistu Virslīgā atkal atzīts “Valmiera FC” kapteinis R.Krollis.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.