Par marta – aprīļa labākajiem atzīti “Riga FC” pārstāvji M.Regža un T.Stipičs

Pašreizējās “Optibet Virslīgas” līdervienības “Riga FC” uzbrucējs Marko Regža atzīts par marta – aprīļa labāko čempionāta spēlētāju, bet Tomislavs Stipičs par labāko treneri. 

Virslīgas sākums “Riga FC” padevies iespaidīgs. Martā – aprīlī galvaspilsētas klubs deviņās spēlēs izcīnīja septiņas uzvaras un divas reizes cīnījās neizšķirti. Svarīga komandas sastāvdaļa šosezon ir 24 gadus vecais latviešu uzbrucējs Marko Regža, kurš ir kļuvis par komandas uzbrukuma līderi.

Šajās deviņās spēlēs M.Regža guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles. Kopumā šobrīd viņa rēķinā ir jau septiņi vārtu guvumi.

Interesanti, ka par “Optibet Virslīgas” pērnā gada jūlija labākajiem arī tika atzīti M.Regža un T.Stipičs, taču tobrīd viņi pārstāvēja attiecīgi “SK Super Nova Salaspils” un “FK Auda”.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Marko Regža (“Riga FC”), Milošs Jojičs (“Riga FC”), Nils Toms Puriņš (“Riga FC”), Džibrils Gejs (“Valmiera FC”), Petrs Marešs (RFS) un Bogdans Samoilovs (“Tukums 2000/Telms”).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

 

Foto: Zigismunds Zālmanis, Riga FC