Pagarināts sadarbības līgums ar Latvijas Futbola Federāciju

Latvijas Futbola federācija (LFF) un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga” pagarinājušas sadarbības līgumu uz pieciem gadiem līdz 2027. gada sezonas izskaņai.

Par “Optibet Virslīgas” čempionāta organizēšanu “Latvijas Futbola Virslīga” būs atbildīga arī turpmāk. Līdzšinējais sadarbības līgums bija spēkā līdz 2022. gada sezonas noslēgumam.

Tas nozīmē, ka “Latvijas Futbola Virslīgas” pārraudzībā arī turpmāk būs informatīvie, komerctiesību, mārketinga, TV translāciju, kalendāra un citi organizatoriskie darbi, savukārt “Optibet Virslīgas” čempionāta reglamenta un licencēšanas jautājumi, kā arī tiesnešu pārraudzība ir uzticēti LFF.

LFF ieskatā līdzšinējā abu pušu sadarbība ir bijusi veiksmīga, bet “Latvijas Futbola Virslīgas” veiktie līgas attīstības soļi un nākotnes ieceres liek pamatoti “Optibet Virslīgu” uzskatīt par vienu no kvalitatīvākajām sporta veidu līgām Baltijā.

“Latvijas Futbola Virslīgas” vārdā vēlos pateikties Latvijas Futbola federācijai valdei par pausto novērtējumu un atzinību, pagarinot sadarbību uz turpmākiem pieciem gadiem. 2012. gadā sadarbības pirmsākumos līgumi tika slēgti uz vienu gadu, 2020. gadā mums pirmo reizi izdevās noslēgt sadarbību uz ilgāku termiņu, toreiz trim gadiem, un šodien mēs jau varam runāt par stabilu ilgtermiņa sadarbību nākamo piecu gadu periodā.

Mums tas ir svarīgs novētējums, tāpat kā tas ir nozīmīgi un svarīgi arī mūsu partneriem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām, tādējādi daudz drošāk un plašāk ļaujot veidot sadarbības formas. Tas ir īpaši svarīgi, jo šogad tika noslēgti jauni ilgtermiņa raidtiesību un datu pārraides līgumi. Turpināsim veidot “Latvijas Futbola Virslīgu” kā modernu un mūsdienīgu sporta organizāciju. Strādāsim kopā ar Latvijas futbola federāciju, lai “Optibet Virslīga” kļūtu par vadošo līgu Baltijā,” – sadarbību komentēja “Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Jaunā “Optibet Virslīgas” sezona sāksies jau 11. martā.