Oktobra – novembra labākie RFS duets J.Ikaunieks un V.Morozs

Jauno Latvijas čempionu RFS duets Jānis Ikaunieks un Viktors Morozs atzīti par Virslīgas oktobra – novembra attiecīgi labāko spēlētāju un treneri. Tieši sezonas finiša taisnē RFS turnīra tabulā izdevās apsteigt “Riga FC”, otro reizi vēsturē kļūstot par Latvijas čempioniem. 

Oktobra un novembra mēnešos RFS svinēja tikai uzvaras. Oktobrī RFS pārspēja “Audu” (3:0), “Tukums 2000/Telms” (5:4) un “BFC Daugavpils” (3:1), bet novembrī svinēja divas sausās uzvaras – 4:0 pret “SK Super Nova Salaspils” un 1:0 pār “Mettu”.

28 gadus vecais J.Ikaunieks šajā posmā bija īsts RFS līderis. Šajos mačos viņš guva četrus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles. Tieši viņš ar uzvaras vārtiem no 11 metru atzīmes sekmēja RFS uzvaru sezonas noslēdzošajā mačā ar “Mettu”.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Jānis Ikaunieks (RFS), Baba Musā (“Riga FC”), Aleksejs Saveļjevs (“FK Auda”), Žiga Lipuščeks (RFS), Karloss Olsess (“Valmiera FC”) un Deniss Pritikovskis (“SK Super Nova Salaspils”).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: Sanita Ieva Sparāne / RFS