Mediju pārstāvji “Tonybet Virslīga” titulu prognozē “Riga FC” komandai

Latvijas sporta mediju pārstāvji tradicionāli pirms sezonas sākuma iesniedza savas prognozes mediju prognožu konkursam. Salīdzinot ar 2023. gadu, arī šosezon sezonas ievadā mediju pārstāvji prognozē titulu “Riga FC” komandai. 

Kopumā prognožu konkursam savas prognozes iesniedza 28 mediju pārstāvji, kuri prognozes izteica līdz 3. martam.

No 28 mediju pārstāvjiem 17 čempionu titulu prognozē “Riga FC” komandai, kamēr esošajai čempionvienībai RFS čempionu titulu prognozē 10 mediju pārstāvji.

Itin pārliecinoši mediju pārstāvji šosezon atgriešanos labāko trijniekā prognozē “Valmiera FC” komandai, par kuru ir 13 prognozes, ka izcīnīs trešo vietu un arī 2 prognozes, ka izdosies tikt starp divām labākajām komandām.

Lielāko kritumu turnīra tabulā mediju pārstāvji prognozē pagājušās sezonas sestās vietas ieguvējai “FS Jelgava”, kurai tiek prognozēta astotā vieta, toties lielāko kāpumu mediju pārstāvji prognozē “FK Tukums 2000/Telms”, par kuriem ir 15  prognozes, ka izcīnīs sesto vai augstāku vietu.

Mediju pārstāvji prognozē sarežģītu debijas sezonu “Grobiņas SC/LFS”, kura saņēmusi 15 prognozes, ka paliks pēdējā desmitajā vietā un atstās Virslīgu.

Zemāk iespējams aplūkot visas mediju pārstāvju prognozes “Tonybet Virslīgas” 2024. gada sezonai.