M.Krivuņecs ievēlēts Eiropas futbola līgu asociācijas valdē

“Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs ievēlēts Eiropas futbola līgu asociācijas (EFLA) valdē. 

Tas kļuvis zināms piektdien 29. aprīlī Turcijas galvaspilsētā Stambulā notiekošajā Eiropas futbola līgu asociācijas Ģenerālajā asamblejā, kur Latvijas pārstāvis saņēma 26 no iespējamām 28 balsīm.

M.Krivuņecs ir kļuvis par jaunāko no kopumā 13 valdes locekļiem. Turpmāk “Latvijas Futbola Virslīga” kopā ar Anglijas Premjerlīgu, Itālijas “Serie A”, Spānijas “LaLiga”, Vācijas “Bundesliga” un citām vadošajām Eiropas līgām rūpēsies par futbola attīstību Eiropā.

“Iespēja pievienoties Eiropas futbola līgu asociācijas valdei ir liels gods un privilēģija. Vēlos pateikties visiem biedriem par izteikto atbalstu. Šis ir liels novērtējums visai “Latvijas Futbola Virslīgas” komandai, klubiem un mūsu darbam”, – runāja M. Krivuņecs.

Eiropas futbola līgu asociācija ir viena no svarīgākajam futbola pārvaldes organizācijām, kas sadarbojoties ar UEFA rūpējas par profesionāla futbola attīstību Eiropā.

Par Eiropas futbola līgu asociācijas biedru “Latvijas Futbola Virslīga” kļuva vēl 2018. gadā.

Eiropas futbola līgu asociācija vieno profesionālās Eiropas futbola līgās un palīdz aizstāvēt to intereses. Eiropas futbola līgu asociāciju veido 36 futbola līgas un asociācijas no 30 valstīm, kuras pārstāv vairāk kā futbola klubus visā Eiropā.