Latvijas Virslīgas futbola čempionātam jauns ģenerālsponsors

Par Latvijas Virslīgas futbola čempionāta jauno ģenerālsponsoru ir kļuvis uzņēmums ‘’Tonybet Fan, turpmāk pašmāju spēcīgākajai futbola līgai saucoties Tonybet Virslīga. Jaunais sadarbības līgums noslēgts uz trīs gadiem un būs spēkā līdz 2026. gada gada izskaņai.

Biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs: “Ievadā vēlos teikt lielu paldies “Optibet sporta bārs” par ilggadējo sadarbību. Paldies par to, ka noticēja idejai un atbalstīja piecu gadu garumā, šajā laikā gan organizācijai, gan čempionātam izveidojot stabilu finansiālo un organizatorisko struktūru, padarot redzamāku un spēcīgāku Virslīgas zīmolu.

Runājot par jauno sadarbības partneri, mums ir patiesi liels prieks, ka par Virslīgas ģenerālsponsoru kļūst kompānija Tonybet Fan. Tonybet Fan mūsu reģionā ir jauns un ambiciozs zīmols un ir liels prieks, ka viņi ir novērtējuši mūsu līdzšinējo darbu un uzskata, ka kopā ar  Latvijas Futbola Virslīgu kā spēcīgu partneri varēs realizēt savas ambīcijas.

Mums ir augsti mērķi Virslīgas tālākā attīstībā un popularizēšanā, domājot gan par līgas un spēļu vēl kvalitatīvāku atspoguļošanu, gan par sociālo tīklu komunikāciju, kas nodrošina iespēju sasniegt auditoriju ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Mums kopā ir liels izaicinājums turpināt darbu pie līdzjutēju skaita palielinājuma stadionos. Tāpat mums ir ļoti svarīgi turpināt darbu pie Virslīgas atpazīstamības veicināšanas Eiropā. Ticu, ka kopā ar jauno starptautisko partneri mums tas viss izdosies un tas viss stiprinās Latvijas profesionālā futbola izaugsmes iespējas!”