“Latvijas Futbola Virslīga” Un “LaLiga” Paraksta Sadarbības Memorandu

Biedrība “Latvijas Futbola Virslīga” un Spānijas “LaLiga” parakstījušas sadarbības memorandu. Galvenais mērķis ir strādājot kopā ar vienu no pasaules vadošajām līgām veicināt futbola attīstību. 

Līgumu parakstīja “LaLiga” izpilddirektors Oskars Majo un biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Parakstot memorandu abas puses apņēmušās sadarboties tehnoloģiju, korporatīvās pārvaldības, sporta vadības, sieviešu futbola, audiovizuālo, komerciālo tiesību un mārketinga jomās.

Viens no sadarbības galvenajiem punktiem ir atbalsts tehnoloģiju nozarē. “LaLiga” ir viena no pasaulē vadošajām sporta un izklaides organizācijām tieši tehnoloģiju jomā. Turpmāk “LaLiga” dažādos veidos palīdzēs “Optibet Virslīgai” arī ar tehnoloģiskiem risinājumiem.

Sadarbības memorands aptver arī citas sadarbības jomas, sākot no preces zīmola atpazīstamības palielināšanas un beidzot ar savstarpējo atbalstu mediju tiesību jautājumos.

Tāpat panākta vienošanās par kopīgu sporta forumu ar “LaLiga” piedalīšanos Rīgā.

Jaunas iespējas radīsies arī “Optibet Virslīgas” klubiem. Sadarbībā ar “LaLiga” tiek plānots organizēt kopīgus seminārus un pieredzes apmaiņas programmas, kurās iesaistītos arī abu līgu klubi.

“Šis sadarbības memorands stiprinās mūsu attiecības ar “Optibet Virslīgu”. Strādājot kopā mums būs iespēja dalīties ar savu pieredzi un kopīgi veicināt profesionālā un starptautiskā futbola attīstību,” – apgalvoja “LaLiga” izpilddirektors Oskars Majo.

“La Liga” ir viena no modernākajām sporta līgām pasaulē. Parakstītais sadarbības memorands ir apliecinājums tam, ka abpusēji vēlamies apmainīties ar idejām un zināšanām, kā arī kopīgi strādāt attīstot futbolu. Arī mēs Latvijas Virslīgā esam ambiciozi un vēlamies augt. Mums ir daudz kas kopīgs.

Šī vienošanās ne tikai paredz sadarbību dažādās jomās, bet arī veido jaunu tiltu starp “LaLiga” un “Optibet Virslīgas” klubiem. Tas radīs jaunas iespējas Latvijas klubiem. Esmu pārliecināts, ka šis ir vēl viens svarīgs solis uz priekšu, turklāt tas dos papildus vērtību mūsu faniem, kas ir pats galvenais,” – gandarīts par vienošanos bija “Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.