Jūsu acu priekšā – jaunā “Optibet Virslīgas” mājaslapa

Esiet sveicināti jaunajās “Optibet Virslīgas” interneta mājās! Šodien pāršķiram jaunu lappusi mūsu interneta platformā, kas tagad būs daudz ērtāka, modernāka un lietotājam draudzīgāka, turklāt ar krietni lielāku funkcionalitāti.

Iepriekšējā Virslīgas interneta mājaslapa ar dažādiem dizaina uzlabojumiem kopumā kalpoja 10 gadus un savu resursu bija izsmēlusi.

Veidojot jauno Virslīgas mājaslapu bija mērķis to padarīt lietotājam pēc iespējas draudzīgāku, lai visu vēlamo informāciju būtu iespējams atrast vien ar pāris klikšķiem. Redzot tendences sporta industrijā mājaslapa tika veidota kā izklaides platforma.

Viens no jaunumiem, kas noteikti patiks sporta līdzjutējiem, ir prognožu spēle. Izveidojot kontu katrs lietotājs jau tagad var prognozēt “Optibet Virslīgas” spēļu iznākumus un laimēt dažādas balvas. Jaunās interneta mājas ir pielāgotas arī mobilajām ierīcēm, planšetēm.

Jaunajā mājaslapā ir vairāki moderni risinājumi, kas lietotājiem ļauj sasniegt vēl nebijušu statistikas un datu klāstu. “Comet” un “Wyscout” integrācijas nozīmē, ka jebkuram mājaslapas apmeklētājam ir iespēja vien ar pāris klikšķiem atrast visu Virslīgas klubu un spēlētāju detalizētu statistiku tādā apjomā, kādā tas līdz šim publiski nav bijis iespējams.

Vērojot spēļu video tiešraides turpmāk vienā logā ērti un pārskatāmi būs atrodami arī komandu sastāvi, bet “Flickr” un “YouTube” integrācijas arī turpmāk nodrošinās ērtu pieeju spēļu labākajiem video momentiem un preses konferencēm, kā arī foto materiāliem.

Atverot katra kluba profilu ir ērti atrodamas attiecīgās komanda spēļu foto galerijas, taču tas vēl nav viss, jo atverot jebkura Virslīgas spēlētāja profilu parādīsies bildes tieši ar šo spēlētāju.

“Jaunās mājaslapas konceptu izveidoja mūsu Virslīgas kolektīvs. Izanalizējām visu UEFA līgu mājaslapas, izdarījām secinājumus, diskutējām, kādā virzienā un kādēļ vēlamies iet. Nolēmām, ka vēlamies izvairīties no klasiskā formāta, tādēļ pieaicinot zināmu mākslinieku Zoranu Lučiču titullapu izveidojām kā īstu futbola mākslas galeriju, jo vēlējāmies apvienot futbolu un mākslu.

Esam lepni ar gala rezultātu, kuru izdevās sasniegt mūsu Virslīgas komandai strādājot kopā ar “Codeopera”. Darba procesā bija dažādi izaicinājumi, īpaši kopā apvienojot vairākas statistikas platformas, taču esmu pārliecināts, ka sporta fani novērtēs to, kas šobrīd ir jūsu acu priekšā!” – par jaunās mājaslapas tapšanas procesu stāstīja “Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.