Jūnijā Virslīgas labākie – RFS pārstāvji V.Morozs un Emersons

Par “Optibet Virslīgas” jūnija mēneša labākajiem žurnālistu balsojumā atzīts duets no RFS. Par labāko treneri kļuvis Viktors Morozs, bet spēlētāju – Emersons. 

Jūnijā RFS aizvadīja četras spēles, kurās svinēja trīs uzvaras un cīnījās neizšķirti Rīgas derbijā ar “Riga FC”. Emersons piedalījās trijās spēlēs un izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Īpaši spilgts viņš bija Rīgas derbijā, kur viņam gan vārtu guvums, gan rezultatīva piespēle.

Kopumā šosezon Emersonam “Optibet Virslīgā” jau seši gūtie vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Emersons (RFS), Dodo (FK Liepāja), Milošs Jojičs (Riga FC), Aleksejs Saveļjevs (FK Auda), Adams Marhijevs (RFS) un Duglass Aureliu (Riga FC).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: Sanita Ieva Sparāne