Izmēģini spēkus “Virslīga Fantasy” un laimē fantastiskas balvas

Futbola faniem arī jaunajā 2023. gada “Optibet Virslīgas” sezonā būs iespēja izmēģināt spēkus daudzu iemīļotajā “Virslīga Fantasy” spēlē, kura norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas. 

Fantāziju spēles ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu miljoniem sporta līdzjutēju visā pasaulē. “Virslīga Fantasy” dāvā iespēju jautri pavadīt laiku, sacensties ne tikai ar futbola faniem visā Latvijā, bet arī ar draugiem privātajās līgās. Turklāt katram dalībniekam ir iespēja laimēt fantastiskas balvas.

Arī šogad apbalvoti tiks katras kārtas trīs labākie, taču īpaša motivācija, kā jau ierasts, būs cīņa par galvenajām balvām. Sezonas kopvērtējuma uzvarētājs laimēs ceļojumu divām personām uz “LaLiga” spēli, otrās vietas īpašnieks iegūs jauno “PlayStation 5”, bet trešajai vietai balvā “Sportland” dāvanu čeks 300 eiro vērtībā.

Tikmēr kārtas uzvarētājs saņems “Sportland” čeku 50 eiro vērtībā. Otrās vietas ieguvēju sagaida “Playoff Arena” pārsteigums, bet bronzas medaļniekam pienāksies pārsteiguma dāvana no “Optibet Virslīgas”.

Šogad esam atteikušies no spēlētāju vērtību izmaiņām un bonusa punktiem, kas ļaus ātrāk noslēgt spēļu kārtas. Kopvērtējums tiks skaitīts no 2. kārtas. Pirmajās divās kārtās visiem pieejami neierobežoti transfēri. “Virslīga Fantasy” spēle jau ir pieejama visiem reģistrētiem lietotājiem.

SPIED ŠEIT UN SPĒLĒ VIRSLĪGA FANTASY

SPIED ŠEIT UN IZMĒĢINI ARĪ JAUNO VIRSLĪGAS PROGNOŽU SPĒLI