„IMG ARENA“ kļūst par oficiālo „Optibet Virslīgas“ datu pārraides partneri

Viena no pasaulē vadošajām sporta tehnoloģiju kompānijām “IMG ARENA” kļuvusi par oficiālo “Optibet Virslīgas” ātro datu pārraides partneri. Līgums stāsies spēkā no 2023. gada  sezonas. 

“IMG ARENA” tiešraides režīmā stadionos nodrošina spēļu datu izplatīšanu simtiem licencēto pārstāvju visā pasaulē.

Darījums tika nodrošināts tendera ietvaros, kurš tika realizēts ciešā sadarbībā ar Eiropas Futbola līgu asociāciju (European Leagues). “Latvijas Futbola Virslīga” ir pilntiesīgs šīs asociācijas biedrs.

“Šis ir augstākās klases produkts, kuru izmanto licencētie bukmeikeri visā pasaulē. “IMG ARENA” ir kompānija ar lielisku reputāciju, kas sevi jau ir pierādījusi Eiropas futbolā. Viņu pieredze un izplatīšanas iespējas palīdzēs “Optibet Virslīgai” vēl straujāk attīstīties, kā arī saglabās spēles integritāti, kas ir viena no jebkuras līgas pamatvērtībām,” – jauno vienošanos komentēja biedrības “Latvijas Futbola Virslīga” valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

“Šī vienošanās ar Eiropas Futbola līgu asociāciju ļaus mums vēl vairāk nostiprināties kā globālajam līderim ātro datu pārraides jomā. Esam atbildīgi par oficiālo datu operatīvu pārraidi un sporta kā tāda integritāti. Šajā jomā aktīvi strādājam un augam kopš 2012. gada. Šis ir vēl viens solis uz priekšu,” – apgalvoja “IMG ARENA” izpilddirektors Fredijs Longe.

“IMG ARENA” atrodas Londonā. Tas ir milzīgs sporta biznesa tehnoloģiju centrs, kas apkalpo un cieši sadarbojas ar licencētiem sporta bukmeikeriem un sporta medijiem. “IMG ARENA” nodrošina dažāda veida tiešraides un datu plūsmas no vairāk nekā 45 000 sporta pasākumiem gadā. “IMG ARENA” sadarbojas ar tādām organizācijām kā “UFC”, “ATP”, “PGA”, “Euroleague”, MLS un citiem.