Martā grāmatnīcu plauktos nonāks 2023. gada Latvijas futbola gadagrāmata

Jau martā kā ierasts “Jāņa Rozes” grāmatnīcās visā Latvijā sporta līdzjutējiem būs iespēja iegādāties jauno 2023. gada Latvijas futbola gadagrāmatu.

Latvijas futbola gadagrāmata ir obligāta lasāmviela visiem futbola faniem un sekotājiem. Pārskatāmā veidā arī 2023. gada grāmatā sagaida ļoti detalizēta statistika par futbola Virslīgas komandu rezultātiem, klubu pārstāvju komentāri, latviešu spēlētāju sekmes ārzemju līgās, atskats uz Latvijas izlases rezultātiem kā arī daudz cita interesanta satura par futbolu.

Futbola gadagrāmatas galvenais redaktors Kristiāns Girvičs par jauno grāmatu pastāstīja plašāk.

“Liels prieks, ka turpinās vērtīgā tradīcija un jau vienpadsmito reizi futbola cienītāju uzmanībai piedāvājam Latvijas futbola gadagrāmatu. Turklāt 2023. gads Latvijas futbolā bija īpašs, jo Virslīga priecēja līdzjutējus ar maksimālu intrigu, kad tikai pēdējā spēļu kārtā mainījās čempionāta līderi un noskaidrojās valsts čempioni.

Latvijas futbola gadagrāmatā pieredzējušais autoru kolektīvs, kurā pulcēti labākie latviešu futbola preses speciālisti, ļoti punktuāli fiksēja visus svarīgākos 2023. gada vietējā futbola notikumus, sākot ar Virslīgu, mūsu valstsvienību un neaizmirstot arī par amatieru spēli.

Kā vienmēr, lasītāju uzmanībai piedāvājam bagātīgu statistikas un skaistu ilustratīvo materiālu, lai Latvijas futbola līdzjutēji būtu pilnā gatavībā pirms 2024. gada sezonas, kas solās būt ne mazāk interesanta un aizraujoša.,” – stāsta galvenais redaktors K. Girvičs.

Arī šogad grāmatas autoru kolektīvā ir sastopama liela daļa Latvijas zinošāko futbola žurnālistu, kas nelaiž garām svarīgākos notikumus Latvijas futbolā. Starp grāmatas autoriem ir Edmunds Novickis, Arkādijs Birjuks, Agris Suveizda, Miķelis Osis, Anatolijs Kreipāns, Ilvars Koscinkevičs un jau pieminētais Kristiāns Girvičs, kurš vienlaikus ir galvenais redaktors. Par māksliniecisko noformējumu rūpējas Baiba Barkāne un Andris Barkāns.

Grāmatnīcu plauktos jaunā gadagrāmata nonāks martā, par ko precīzāka informācija sekos biedrības “Futbola Virslīga” sociālajos tīklos.