Augustā Virslīgas labākie “Riga FC” pārstāvji M.Toress un S.Perkovičs

Augustā “Riga FC” svinēja uzvaras visās četrās “Optibet Virslīgas” spēlēs, bet par mēneša labākajiem atzīti uzbrucējs Marselo Toress un treneris Sandro Perkovičs. 

Rīdzinieki augustā ne tikai uzvarēja, bet arī demonstrēja skaistu futbolu, četros mačos kopumā gūstot 12 (!) vārtus. Īpaši ražīgs uzbrukumā bija “Riga FC” Argentīnas uzbrucējs M.Toress, kurš guva piecus vārtus, ar vismaz vienu precīzu sitienu izceļoties katrā no mačiem.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: M.Toress (“Riga FC”), Dodo (“Liepāja”), Eduards Višņakovs (“SK Super Nova Salaspils”), Kristaps Zommers (“SK Super Nova Salaspils”), Masaki Murata (“Valmiera FC”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka par augusta labāko futbolistu Virslīgā pārliecinoši atzīts 23 gadus M.Toress.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.