Aizvadīts jaunās 2024. gada sezonas “Tonybet Virslīga” prezentācijas pasākums

Ieskandinot jauno “Tonybet Virslīga” sezonu, trešdien viesnīcā “Pullman” norisinājās tradicionālā sezonas prezentācija. Tajā piedalījās visu klubu, jaunā ģenerālsponsora, Latvijas Futbola federācijas, kā arī mediju pārstāvji un Virslīgas vadītāji. 

Jaunā “Tonybet Virslīga” sezona startēs jau šo piektdien, 8. martā ar spēli Rīgā, “Mežaparks Sport Village” , kur atklāšanas spēlē tiksies “Auda” un čempioni RFS.

Arī šogad Virslīgā piedalīsies besmit komandas: RFS, “Riga FC”, “Auda”, “Valmiera FC”, “Liepāja”, “FS Jelgava”, BFC “Daugavpils”, “Tukums 2000/Telms”, “Metta” un līgas jaunpienācēji “Grobiņas SC/LFS”. Čempions noskaidrosies pēc aizvadītām 36. spēļu kārtām, katrai komandai savā starpā tiekoties četras reizes. Kopumā tiks aizvadītas 180 spēles.

Maksims Krivuņecs, “Latvijas Futbola Virslīgas” valdes priekšsēdētājs: “Man ir gods un prieks atklāt pirmssezonas preses konferenci. Vēlos teikt paldies jaunajam ģenerālsponsoram “Tonybetfan”, ar kuru noslēgts līgums uz trīs gadiem. Mums bija vairākas tikšanās ar potenciālajiem kandidātiem, bet jau no pirmās reizes bija sajūta, ka tieši ar “Tonybet fan” mums ir ļoti līdzīga vīzija, ambīcijas un mērķi. Šogad kopējais budžets būs aptuveni 700 tūkstoši euro. Mans mērķis ir nākamajos gados sasniegt Virslīgas budžetu miljons eiro apmērā.

Varu atklāt, ka salīdzinot ar iepriekšējo partneri, sadarbības apjoms ir palielinājies par aptuveni 40%. Palielinot Virslīgas budžetu varēsim piedāvāt līdzjutējiem kvalitatīvāku saturu un labāk apkalpot mūsu klubus. Šogad galvenā prioritāte ir turpināt veicināt Virslīgas popularitāti. Mērķis ir uzlabot tiešraižu kvalitāti, šajā vietā mums ir patīkamas ziņas, jo turpmāk visas Virslīgas spēles tiks translētas HD kvalitātē.”

Latvijas Futbola federāciju prezentācijas pasākumā pārstāvēja LFF prezidents Vadims Ļašenko, kurš sveica klātesošos ar sezonas sākumu un novēlēja klubiem veiksmi gaidāmajā sezonā: “Pirmkārt, prieks redzēt klātesošos tik kuplā skaitā, tas signalizē, ka futbols ir ļoti populārs mūsu valstī. Par sezonas uzdevumiem runājot, tad plānojam sezonas gaitā togaed VAR sistēmu nodrošināt divās spēlēs kārtā. Novēlu Virslīgas komandai, līgas klubiem, faniem, tiesnešiem un visiem iesaistītajiem aizraujošu čempionātu un intrigu līdz pēdējai kārtai.”

Šajā sezonā Virslīgai ir jauns ģenerālsponsors, par to kļuvis ir uzņēmums “Tonybetfan”, ar kuru noslēgta sadarbība uz 3 sezonām. Par sadarbību un nākotnes mērķiem informēja “Tonybetfan” zīmola vadītājs Valters Rozmanis: “Sākšu ar to, ka liels prieks šeit atrasties. Futbolā neesam pirmo gadu. Kopumā “Tonybetfan” ir jauns zīmols Latvijā, bet mēs esam plaši pazīstami Eiropā un pasaulē, turklāt lielu daļu komunikācijas esam veidojuši ap futbolu. Futbols ir mūsu prioritāte. Šis noteikti bija piemērots laiks un mirklis, lai runātu par futbolu Latvijā un veidotu sadarbību ar Virslīgu. Šī sadarbība stiprinās gan mūs, gan Virslīgu.”

Pasākuma turpinājumā savus komentārus sniedza klubu pārstāvji. Viņi pastāstīja par gaidāmās sezonas jaunumiem, ambīcijām un mērķiem, ar kuriem plašāk buś iespēja iepazīties atsevišķā publikācijā tonybetvirsliga.lv mājaslapā.

Pasākumu noslēdza jaunās Latvijas futbola gadagrāmatas prezentācija. Arī 2023. gadagrāmatas galvenais redaktors ir Kristiāns Girvičs, kurš neslēpa gandarījumu par paveikto: “Liels prieks, ka turpinās vērtīgā tradīcija un jau 11. reizi futbola cienītāju uzmanībai piedāvājam Latvijas futbola gadagrāmatu. Turklāt 2023. gads Latvijas futbolā bija īpašs, jo Virslīga priecēja līdzjutējus ar maksimālu intrigu, kad tikai pēdējā spēļu kārtā mainījās čempionāta līderi un noskaidrojās valsts čempioni.”

Sporta līdzjutēji arī šogad visas Virslīgas spēles varēs ērti vērot tiešraidēs. Šogad tās būs plaši pieejamas ne tikai Latvijā, bet arī ārpus Latvijas robežām. Translācijas arī turpmāk būs bezmaksas pieejamas visā pasaulē. Latvijā spēles tiks translētas kanālā “TV4”, kā arī interneta vietnē tonybetvirsliga.lv. Sadarbībā ar “One Football” mājaslapā tonybetvirsliga.lv spēļu tiešraides būs vērojamas nu jau vairāk kā 200 valstīs visā pasaulē.

Futbola līdzjutēju sirdis jau vairākas sezonas iekarojusi iemīļotā izklaide “Virsliga Fantasy”, arī šosezon Virslīgas faniem tiks piedāvāta iespēja izmēģināt spēkus “fantāziju” spēlē un laimēt vērtīgas balvas gan katrā kārtā, gan sezonas kopvērtējumā. Uzvarētājam būs iespēja ceļot uz Spānijas “La Liga” spēli!

Arī šogad Virslīga piedāvās Virslīgas prognožu spēli. Visiem tonybetvirsliga.lv reģistrētiem lietotājiem sadaļā “Prognožu spēle” ir iespējams minēt gaidāmo spēļu iznākumus. Labākie prognozētāji sezonas vidū un noslēgumā tiks pie vērtīgām balvām.